Megyei verseny eredmények

Karsai Kristóf (5.a) a Péterfy megyei tanulmányi versenyen 1. helyezést, Drávecz Lili (6.b) 3. helyezést ért el.
2018.06.06 13:03

Írtam egy mesét!

Már márciusban elhatároztam, hogy jelentkezek "Az én mesém" című
meseíró és mesemondó versenyre, amit az Ady iskola szervez.
Egy kis gondolkodás utánelkészült A kincsesláda titka címet viselő mesém.
A kiírás szerint olyan mesét vártak, amelyben szerepel a mese írója, egy favágó, a Tavasztündér, egy cinege és egy kincsesláda.
Az írást a tanulás követte. Az osztályban tartott főpróbán nagy sikert arattam történetemmel, a májusban megrendezett versenyen a remek
2. helyezést értem el.

Kiss Zsófia 4. a osztály
2018.05.11 15:37

Szép eredmények a Pais Városi Anyanyelvi Versenyen

A 2018 április 27-én mgernedezett Pais Városi Anyanyelvi Versenyen iskolánk diákjai remek eredményeket értek el.
  • 4. évfolyam: Belák Emese (4.a) 2. helyezés
    felkészítő: Bella Lívia
  • 5-6. évfolyam: Molnár Noémi Éva (6.b) 2. helyezés és a kategória legjobb helyesírója
    felkészítő: Hábencius Ivett

2018.05.02 15:11

VIGYÁZZ, KÉSZ, PÉNZ!

VIGYÁZZ, KÉSZ, PÉNZ! pénzügyi vetélkedő regionális középdöntőjében I. helyezést elért csapat tagjai:
  • Kiss Anna 3.a
  • Csondor Emma 4.b
  • Mulczet Borbála 4.b
  • Domján Dávid 4.b
  • Szilágyi Bulcsú 4.b
Felkészítő: Varga Viola - szülő
2018.04.24 15:06

Aranyos minősítések a megyei népdalversenyen

2018. Április 13-14-én, Gyenesdiáson rendezett megyei népdalversenyen ismét szép eredményeket könyvelhettek el iskolánk tanulói. Elért eredményeink:
  • Kunhegyi Anna-Fókás Vilmos 2.a osztály- Arany minősítés.
  • Zalai Regruták 3.a -Kiemelt arany minősítés.
  • Cseperedők3.a -Kiemelt arany minősítés.
  • Perom Lili 5.a -Arany minősítés.
  • Anti Benedek 5.a -Kiemelt arany minősítés.
  • Zénó-Király Márk 6.a -Arany minősítés.
  • Mezei virágok 5.a -Arany minősítés.
  • Szederinda 5.a -Kiemelt arany minősítés.
  • Százszorszép 6.a -Kiemelt arany minősítés.
  • Tóth Csenge 8.a -Kiemelt arany minősítés.
A zsűri különdíjában részesült: Kövécs Edit felkészítő tanár.
2018.04.20 17:53

Első helyezés a városi versmondó versenyen

2018. március 23-án került megrendezésre a József Attila városi versmondó verseny, melyen iskolánk tanulója Bálint Anna (5.c) első helyezett lett.
2018.04.20 18:14

Egyéni sportsikerek

Az ausztriai Langenlosisban lebonyolított olimpiai kvalifikációs mountain-bike versenyen Szabó Léna (5.a) U13-ban, Szücs Borbála (3.a) U11-ben első helyen zárt, Szücs Júlia (5.a) U13-ban a 4. helyen végzett. Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a ZKSE színeiben tréningeznek. (További részletek a Zalai Hírlap weboldalán olvashatók.)
2018.04.09 15:33

PETŐFI VÁROSI SZAVALÓVERSENY

László Bence 4.b osztályos tanulónk a Petőfi Szavalóverseny városi fordulóján első helyezést ért el!
Felkészítő tanár: Borsós Ágnes
2018.03.22 10:27

2018. március 10.

Kiemelkedő zenei eredmény a gyenesdiási Gergely-napi művészeti fesztiválon

Iskolánk alsó tagozatos tanulói a jeles napok hagyományőrző énekeivel, hiteles előadásmóddal nyerték el a zsűri tetszését. Gratulálunk a korán megmutatkozó kis tehetségeknek!

Szólóének: Kiss-Molnár Gergő (3.a) - kiemelt aranyérem

Énekegyüttes kategória: Százszorszép együttes - kiemelt aranyérem
Tagjai: Szilágyi Anna, Kovács Emma, Németh Armand, Nadrai Boldizsár, Kulcsár-Vándor Örs, Kiss-Molnár Gergő, Both Bálint, Boczkó Vince, Szegedi Csongor 3.a, Németh Levente 4.a

Énekegyüttes kategória: Mezei virágok - kiemelt aranyérem
Tagjai: Szűcs Borbála, Kiss Anna, Fűzi Fanni, Bedics-Németh Kata, Csabai-Kustán Luca, Háry Noémi, Peterka Lilla, Szekér Bíborka,3.a, Buzály Lara, Horváth Emőke, Frankovics Lujza, Major Boglárka, Végh Liza 4.a

Felkészítő tanáruk: Kövécs Edit
2018.03.19 11:37

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján első helyezést elért csapat tagjai a Liszt Ferenc Általános Iskolából a harmadik évfolyamon:
Domján Dávid megyei 1. helyezés (3.b osztály), Wolf Erik megyei 4. helyezés (3.a osztály), Bella Sára megyei 10. helyezés (3.a osztály).

A második évfolyamon:
Kiss Anna (2.a osztály) megyei 10. helyezést ért el.
2017.03.19 20:35